Jak działamy

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Staramy się dopasować do rynku i do potrzeb tak dzieci jak i rodziców oraz  placówek edukacyjnych. Jesteśmy specjalistami w golfowej edukacji, dlatego opracowaliśmy szeroką ofertę, aby jak najlepiej spełniać Państwa wymagania.

Golfowe zajęcia otwarte

 Golf Dla Dzieci to propozycja atrakcyjnych zajęć dla dzieci, mająca na celu zainteresowanie nową dyscypliną sportu i naukę podstaw gry w golfa. Program skierowany jest do dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4-7 lat i 8-12 lat. Zajęcia prowadzone są przez trenera w salach, a w późniejszym etapie na polach golfowych.

Zapraszamy całe rodziny na zajęcia pokazowe:

Pierwsze zajęcia odbędą się 26 października w sobotę o godz. 16.45
Fiku Smyku 
Aleje Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa


Golfowe obozy

Pobyt na obozie to świetna okazja do nauki podstaw gry w golfa lub doskonalenia umiejętności już zdobytych. Lekcje golfowe łączą w sobie zajęcia teoretyczne, zajęcia z krótkiej i długiej gry oraz zajęcia na mistrzowskiej klasy polu golfowym. Nasza kadra trenerska wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Wiedza zdobyta podczas zajęć umożliwia podejście do egzaminu na Zieloną Kartę, którego zdanie zapewne będzie już tylko formalnością. Dodatkowo dla urozmaicenia zaprosimy uczestników obozu do zajęć z tenisa ziemnego.

Nasza oferta znajduje się tutaj

Golfowe wycieczki

Golfowe wycieczki to pomysł na radosny, nieszablonowy i sportowy sposób spędzenia czasu. Na zapoznanie dzieci z nową dyscypliną sportu oraz na pokazanie im czegoś, co do tej pory było im nieznane.

Oferujemy:

5 godzinny pobyt na świeżym powietrzu,
Aktywne spędzenie czasu
Zwiedzanie pola golfowego,
Naukę podstawowych uderzeń
Zaznajomienie z tajnikami gry
Sportowe gry i zabawy
Przejażdżkę meleksami,
Obiad

Nasza oferta znajduje się tutaj

Zajęcia Golf dla Dzieci w placówkach edukacyjnych

To kompleksowy program zajęć prowadzony w szkołach i przedszkolach. Trener golfa co tydzień prowadzi zajęcia edukacyjne, na których zgodnie z założonym programem, dzieci dowiadują się o podstawowych zasadach golfa, uczą się podstawowych uderzeń. Gra w golfa to także nauka o wartościach, na których opiera się ta dyscyplina sportu jak fair play, uczciwość, szacunek do siebie i innych.

Nasza oferta znajduje się tutaj

Ośrodki, w których prowadzimy zajęcia, znajdują się tutaj.

Prowadzimy również zajęcia z dziećmi niepełnosprawnymi – relacja z zajęć

 

Golfowe urodziny

Nasza propozycja skierowana jest do rodziców, którzy pragną dla swoich pociech zorganizować to wyjątkowe święto w sposób nieszablonowy, aktywny i pełen zabawy. Jesteśmy elastyczni i mamy głowy pełne pomysłów. Naszą golfową ofertę wzbogaciliśmy o pakiet dodatkowych atrakcji jak mini zoo, fotograf dziecięcy, shushi live, występy clownów z balonami i wiele innych dodatkowych opcji, Sami mogą Państwo wybrać, co powinno znaleźć się na urodzinach Państwa pociech. Możemy zorganizować zabawę w Państwa domu, na wybranej przez Państwa sali zabaw lub na symulatorach golfowych.

Nasza oferta golfowych urodzin znajduje się tutaj: Golfowe urodziny

 

Golfowe animacje

Zapraszamy do współpracy hotele, centra handlowe, restauracje, centra animacji, sale zabaw. Jesteśmy w stanie przyjechać do każdego miejsca w pobliżu Warszawy i przygotować zajęcia golfowe dla dzieci. Posiadamy własny profesjonalny, kolorowy sprzęt, w pełni wykwalifikowaną opiekę trenerską, scenariusze gier i zabaw. Możemy zająć się najmłodszymi oferując im kilka godzin doskonałej zabawy w golfowej oprawie.

W celu uzyskania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.

 

 Nasz program

 

Przede wszystkim ruch i zabawa!

Zajęcia zostały stworzone w taki sposób, aby były interesujące dla najmłodszych i dla starszych dzieci. Nauka przez zabawę jest naszym podstawowym mottem. Poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju grach, konkursach, aktywnościach, zabawach golfowych mali odkrywcy będą dowiadywały się, czym jest golf, zdobywały kolejne sprawności oraz umiejętności,  a także kształciły swój charakter.

 Program podzielony został na kursy dla młodszych dzieci (przedszkola) oraz starszych (szkoły podstawowe), gdyż na każdym etapie rozwoju dziecko w inny sposób przyswaja wiedzę, potrzebna jest więc inna metodologia, sprzęt i odmienne zajęcia. Sesje są zróżnicowane, a każda składa się z:

  •     krótkiej rozgrzewki, polegającej na zabawie,
  •     nauki poszczególnych umiejętności poprzez konkursy i gry (ok. 3- 4 gry na zajęcia)
  •     zakończeniu, czyli zadawaniu pytań, sprawdzających czego dzieci nauczyły się na zajęciach.
Kształcimy charakter

Golf to doskonały sposób, aby zdobyć nie tylko sprawność fizyczną, ale także zapoznać się z wartościami tak istotnymi dla rozwoju i wpojenia odpowiedzialnych postaw. Teraz dostępny jest on dla każdego. Zarówno młodsze jak i starsze dzieci mogą spróbować swoich sił w tej dziedzinie najbliżej miejsca, w którym mieszkają lub w szkole, gdzie spędzają większość swojego czasu. Potrzebna jest jedynie chęć.

Trenerzy i instruktorzy

 Nasz program został wypracowany przez Andy’ego Hendersona wykwalifikowanego i certyfikowanego trenera golfa należącego do PGA Polska (Zawodowej Organizacji Golfowej w Polsce). Andy Henderson jest głównym trenerem programu, na co dzień instruktorem jednej z najpopularniejszych w Europie szkół, Cranfield Golf Academy, na polu Sobienie Królewskie w pobliżu Warszawy.

Aby program był dostępny dla dzieci w całym mieście, chcemy wykształcić nauczycieli wychowania fizycznego, pedagogów, aby i oni mogli przekazywać umiejętności i podstawy gry swoim podopiecznym. Naszym zamierzeniem jest to, by zajęcia w szkołach i przedszkolach prowadzili sami nauczyciele, jak tylko przejdą odpowiedni kurs.

 

Sprzęt

 Program przygotowany dla dzieci oparty jest przede wszystkim na zabawie, dlatego sprowadziliśmy specjalnie dostosowany sprzęt dla dzieci, bezpieczny i ciekawy. Kolorowe kije i piłki dla najmłodszych, odpowiednie zestawy dla starszych dzieci mają na celu właściwą do wieku i bezpieczną naukę.